![]() |
|
Wyjazd integracyjny zimą w Tatrach - Wersja do druku +- Forum Prawa (http://www.forumprawa.eu) +-- Dział: Kategorie (http://www.forumprawa.eu/f-kategorie) +--- Dział: Turystyka (http://www.forumprawa.eu/f-turystyka) +--- Wątek: Wyjazd integracyjny zimą w Tatrach (/t-wyjazd-integracyjny-zima-w-tatrach) |
Wyjazd integracyjny zimą w Tatrach - Lacoun - 02-01-2026 Cześć wszystkim! Planujemy firmowy wyjazd integracyjny w góry w lutym i zastanawiamy się nad Hotel BUKOVINA. Czy ktoś z Was korzystał już z ich oferty dla grup? Jak wygląda organizacja imprez integracyjnych i czy rzeczywiście można skorzystać z term bez ograniczeń? RE: Wyjazd integracyjny zimą w Tatrach - Niary - 02-01-2026 Tak, mieliśmy okazję korzystać z pobytu grupowego w Hotelu BUKOVINA i bardzo polecam! Hotel oferuje kompleksową organizację imprez – od bankietów po luźne wydarzenia integracyjne. Największą atrakcją są oczywiście Termy BUKOVINA, do których dostęp mają wszyscy goście biznesowi bez limitu. Dodatkowo można wynająć prywatną strefę BUKOVINA Club z basenem i sauną dla grupy do 50 osób. Całość jest naprawdę wygodna – szlafroki, ręczniki i kostiumy są dostępne w pokojach. Po szczegóły zapraszam tutaj: https://www.hotelbukovina.pl/blog/firmowy-wyjazd-w-gory-zima-zapraszamy-do-hotelu-bukovina |