![]() |
|
Obóz Kogis - czy jest odpowiedni dla początkujących piłkarzy? - Wersja do druku +- Forum Prawa (http://www.forumprawa.eu) +-- Dział: Pozostałe (http://www.forumprawa.eu/f-pozostale) +--- Dział: Off-topic (http://www.forumprawa.eu/f-off-topic) +--- Wątek: Obóz Kogis - czy jest odpowiedni dla początkujących piłkarzy? (/t-oboz-kogis-czy-jest-odpowiedni-dla-poczatkujacych-pilkarzy) |
Obóz Kogis - czy jest odpowiedni dla początkujących piłkarzy? - Niary - 02-28-2026 Cześć! Mój syn ma 9 lat i bardzo lubi grać w piłkę, ale trenuje raczej rekreacyjnie, nie w klubie. Zastanawiam się nad obozem Futbolove w Czaplinku https://www.kogis.pl/produkt/futbolove-czyli-oboz-pilkarski-dla-dzieci-w-czaplinku/. Czy program jest raczej dla zaawansowanych dzieci, czy początkujący też sobie poradzą? RE: Obóz Kogis - czy jest odpowiedni dla początkujących piłkarzy? - Riaglos - 02-28-2026 Z opisu obozu wynika, że jest on przygotowany dla wszystkich fanów piłki nożnej, nie tylko dla dzieci trenujących zawodowo. Program obejmuje podstawy techniki, naukę podań, dryblingu, strzałów i taktyki, więc dzieci rozwijają się krok po kroku. Duży nacisk położono też na zabawę i mecze w różnych formach, co sprawia, że nawet mniej doświadczeni uczestnicy dobrze się odnajdą. Ważnym elementem jest również fair play i integracja, więc dzieci uczą się współpracy w drużynie. Wygląda na to, że liczy się przede wszystkim radość z gry. |