Cześć!
Mój syn ma 9 lat i bardzo lubi grać w piłkę, ale trenuje raczej rekreacyjnie, nie w klubie. Zastanawiam się nad obozem Futbolove w Czaplinku https://www.kogis.pl/produkt/futbolove-c...czaplinku/. Czy program jest raczej dla zaawansowanych dzieci, czy początkujący też sobie poradzą?
Mój syn ma 9 lat i bardzo lubi grać w piłkę, ale trenuje raczej rekreacyjnie, nie w klubie. Zastanawiam się nad obozem Futbolove w Czaplinku https://www.kogis.pl/produkt/futbolove-c...czaplinku/. Czy program jest raczej dla zaawansowanych dzieci, czy początkujący też sobie poradzą?

