02-01-2026, 06:42 PM
Cześć wszystkim! Planujemy firmowy wyjazd integracyjny w góry w lutym i zastanawiamy się nad Hotel BUKOVINA. Czy ktoś z Was korzystał już z ich oferty dla grup? Jak wygląda organizacja imprez integracyjnych i czy rzeczywiście można skorzystać z term bez ograniczeń?

