Ocena wątku:
Wyjazd integracyjny zimą w Tatrach
#1
Cześć wszystkim! Planujemy firmowy wyjazd integracyjny w góry w lutym i zastanawiamy się nad Hotel BUKOVINA. Czy ktoś z Was korzystał już z ich oferty dla grup? Jak wygląda organizacja imprez integracyjnych i czy rzeczywiście można skorzystać z term bez ograniczeń?
Odpowiedz
#2
Tak, mieliśmy okazję korzystać z pobytu grupowego w Hotelu BUKOVINA i bardzo polecam! Hotel oferuje kompleksową organizację imprez – od bankietów po luźne wydarzenia integracyjne. Największą atrakcją są oczywiście Termy BUKOVINA, do których dostęp mają wszyscy goście biznesowi bez limitu. Dodatkowo można wynająć prywatną strefę BUKOVINA Club z basenem i sauną dla grupy do 50 osób. Całość jest naprawdę wygodna – szlafroki, ręczniki i kostiumy są dostępne w pokojach. Po szczegóły zapraszam tutaj: https://www.hotelbukovina.pl/blog/firmow...u-bukovina
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości